Winx club písničky

All the magic

15. července 2010 v 7:08 | Florwerinka
Promises have meaning once again. And broken dreams are drifting to and end. I feel like my life has just begun. I´m waking for the first time, waking for the first time. Waking for the first time to the sun. I´m getting a feeling that I want it to explore. My heart to the ceiling and my feet off the floor, you let in all the magic. Oh, it´s even better than before. You open youre heart and then you open the door. I´m getting all the magic. Desert land is drinking from the sky. Ever since I heard the worlds that made my cry. There´s love in shadows waiting to be seen. I´m waking for the first time, waking for the first time. Waking for the first time to a dreams. I´m getting a feeling that I want it to explore. My heart to the ceiling and my feet off the floor, you let in all the magic. Oh, it´s even better than before. You open youre heart and then you open the door. I´m getting all the magic. All I can take, all I can take. I won´t break, all I can take, all I can take. I´m getting a feeling that I want it to explore. My heart to the ceiling and my feet off the floor, you let in all the magic. Oh, it´s even better than before. You open youre heart and then you open the door. I´m getting all the magic. I´m getting all the magic. I´m getting all the magic. Could you imagine, all the magic. I´m getting all the magic.

Písnička - We are the Winx!!!

9. července 2010 v 8:38 | Flowerinka
Tady je text písničky We are the Winx, je to text v angličtině, až ho přeložím do češtiny, tak ho sem taky dám :) Close your eyes, and open your heart. Believe in your self. That's how it stars! Dreams will come true, just wit and see. Cuz the magic's in you, And magic's in me!! We are the WINX, We are the WINX. Come join the club! We are the WINX, we are the WINX, we are the WINX, Come join the club! We are the WINX!! Magical flowers, Digital poowers, Rhytms and tunes, The sun and the moon. Keep on searching far and inside! We are the WINX We are the WINX Come join the colub, We are the WINX, We are the WINX, We are the WINX, Come join the club, WE ARE THE WINX!!!!!!!

Let

6. června 2010 v 6:32 | Flowerinka
Let znamená otevřít oči a roztáhnout křídla. Toto je váha reality, žijeme s kouzely. Kouzelný svět každý sen má i svá tajemství. Sen jednoho dne mi probudil, viděl/a jsem, že se, stane něco krásně pohádkového. Neni snadné být zvláštní, a proto věřím v to, co nemohou vidět. Plny talent máš. Něco, co vás jednoho dne osloviví. Nebe dotýkám se, i hvězd. Musím prostě věřit, že v sobe něco kouzelného. Refrém: Let znamená otevřít oči a roztáhnout křídla. Toto je váha reality, žijeme s kouzely. Kouzelný svět každý sen má i svá tajemství. Sen jednoho dne mi probudil, viděl/a jsem, že se, stane něco krásně pohádkového. Život je cesta jako na horské dráze. Bojovat za to, co chcete zlepšit právomocně, naučit se být silnější, váza Sami jednoho dne mi Na ruku mou dej ruku svou, musíš mi prostě věřit, že v sobě něco kouzelného. oooooooo víla oooooooooo Chcete všichni býti přátelé, to jsou všichni za jednoho, jeden za všechny. Věříme v to, co děláme, nebudeme se nikdy vzdávat. Úsměv kamaráda tě vždycky vezme do fantazie. Srdce tedy bude jako květ vždycky vyhrávat. Víme, že byly silné, byly už skoro u konce. Vše, co musíš udělat, je létat. Refrém: Let znamená otevřít oči a roztáhnout křídla. Toto je váha reality, žijeme s kouzely. Kouzelný svět každý sen má i svá tajemství. Sen jednoho dne mi probudil, viděl/a jsem, že se, stane něco krásně pohádkového.

Enchantix

6. června 2010 v 6:20 | Flowerinka
Enchantix. Svítící vila má prášek naděje. Kouzelný Enchantix. My jsme se právomocně přeměnili tajně na maximum. Já jsem neporazitelný. Jsem připraven jít. Kouzlo s enchantix. Světlo v tobě, tak krásné silné. Zvyšuji Energii. Konečně budu skutečnou vilou! Motýl. Tak jasně. Enchantix Svítící vila má prášek naděje. Kouzelný Enchantix. My jsme se právomocně přeměnili tajně na maximum. Já jsem neporazitelný. Jsem připraven jít. Kouzlo s enchantix. Světlo v tobě, tak krásné silné. Zvyšuji Energii. Konečně budu skutečnou vilou! Motýl. Tak jasně.
 
 

Reklama