Winx club 4. řada

Tecna Believix

4. září 2010 v 7:15 | Flowerinka
fgf fgf fgf fgf fgf
zdroj: winx-club-kouzelnicek.blog.cz

Stella Believix

4. září 2010 v 7:14 | Flowerinka
fgf fgf fgf fgf fgf
zdroj: winx-club-kouzelnicek.blog.cz

Roxy Believix

4. září 2010 v 7:12
fgf fgf fgf fgf fgf fgf
Zdroj: winx-club-kouzelnicek.blog.cz

Musa Believix

4. září 2010 v 7:11 | Flowerinka
fgf fgf fgf fgf fgf fgf fgf
zdroj:winx-club-kouzelnicek.blog.cz

Layla Believix

4. září 2010 v 7:10
fgf fgf fgf fgf fgf fgf fgf fgf
zdroj:winx-club-kouzelnicek.blog.cz

Flora Believix

4. září 2010 v 7:09 | Flowerinka
fgf fgf fgf fgf fgf
zdroj:winx-club-kouzelnicek.blog.cz

Bloom believix

4. září 2010 v 7:09 | Flowerinka
fgf fgf fgf fgf fgf fgf fgf fgf fgf fgf fgf fgf fgf fgf fgf
fgf
zdroj:winx-club-kouzelnicek.blog.cz

Winx club Love & Pet

16. srpna 2010 v 19:40 | Flowerinka
Winx club si ve čtvrté řadě otevřel obchod, který se jmenuje Love & Pet. Winxky prodávají létající malá a miloučká zvířátka. A každá z Winx clubu si také jedno zvířátko přivlastnila. | Bloom má ovečku jménem Belle. Flora má růžovou kočičku Coco. Layla (Aisha) má králíčka, který se jmenuje Milly. Musa má malého nědého medvídka jménem Pepe. Stella má malé štěňátko, které se jmenuje Ginger. A Tecna má žluté kačátko, které se jmenuje Chico. fgf To jsou zvířátka Winxek fgf fgf fgf fgf fgf fgf Takhle Winxky získali svá Love & Pet zvířátka.

Winx club Love & Pet - Obrázky

16. srpna 2010 v 19:29 | Flowerinka
fgf fgf Tohle je Bloomin Love & Pet. fgf fgf Tohle je Florina kočička z Love & Pet. fgf fgf Tohle je Laylin Love & Pet zvířátko. fgf fgf Musino Love & Pet zvířátko. fgf fgf Stellino Love & Pet zvířátko. fgf fgf Tecnino Love & Pet zvířátko.

Čtvrtá řada seriálu

6. června 2010 v 6:15 | Flowerinka
Čtvrté sezóně debutoval v Itálii 15. dubna 2009. Winx přijít na Zemi najít poslední víla Země, a aby se lidi věřit v kouzlo, aby mohli získat jejich Believix. Believix je nová transformace ve čtvrté sezóně, kdy jejich křídla jsou výkonnější a užitečnější. Oni mají další tři křídla, jakož i: Speedix (rychlost zvyšování), Zoomix (teleportace), a Tracix (druh cestování v čase). Když víla vydělá ji Believix, ona získá schopnost dělat někomu věřit v kouzlo. Pro skupinu Winx, nefungovalo to na začátku, ale to, aby lidé překonat své slabiny. Villans v této sezoně jsou "Wizards of the Černý kruh" (The Fairy Hunters). Ukradli kouzlo ze Země, aby lidé a občané neúctu to. Wizards potřeba Roxy, poslední víla Země, získat plný výkon. Ale, od někdy v sezóně roku, jejich cíl se přepne na Bílý kruh, magické kroužek, ve kterém víly ze Země byla v pasti. Roxy zprvu nevěřil, na víly, dokud Winx přišel a pomohl jí věří, a získat ji Believix stejně. Existují dva další nové transformace ve čtvrté sezóně. Za prvé je zde Sophiex. Je to moc nahoru od Believix, jako Charmix z druhé sezóny. Sophiex má moc pomoci životnímu prostředí, a tato transformace byl dán jim Věčný víly. Pak je tu Lovix, další mocnost až od Believix a používá se pro chladnější podnebí. Jeho budoucnost v americké televizi, je nejasný. A není známo, zda 4Kids získá v této sezoně. Nicméně, 1. března 2010 v Austrálii, kde upravená verze ze strany 4Kids bylo dříve uvedeno na sítě TEN 's Opečený TV a na Cartoon Network , anglická verze čtvrté sezóně provedené Cinélume premiéru na Boomerang , sestra kanál Kreslený sítě.
 
 

Reklama