Tecna

O Tecně

15. července 2010 v 19:54 | Flowerinka
Ahojky lidičky, já jsem Tecna! :D Narodila jsem se 16. prosince a moje vílí znamení je Trion! Jsem zamilovaná do technologie! Ve svém volném čase vytvářím nové technologie, protože mě to baví a nebo zapnu počítač a pustím se do řešení velmi těžkých úloh i se svým skřítkem (Pixinkou) Digit! Digit je moje nejmilejší Pixinka. Jako jiní se hádají, tak já jsem rozumná a nezačínám si se žádnými hádkami ani v nich nepokračuji. Používám logiku ve všech situacích.To co vám teď řeknu, vám může připadat, že jsem velmi chladná a necitlivá, ale moji přátelé vám potvrdí, že je to naopak, že jsem velmi velkorisá a choulostivá. Nyní když se ze mě stala dobrá víla, mám možnost nové výzvy ... ale já jsem 100% jistá, že to bude jeden z nejkrásnějších dobrodružství, že se víla může přát!

Tecny nej ...

15. července 2010 v 16:07 | Flowerinka
moje nejoblíbenější jídlo: špenát; moje nejoblíbenější barva: světle modrá; můj nejoblíbenější koníček: videohry!; moje nejoblíbenější zvířátko: delfín; můj ideální kluk: Timmy; moje nejoblíbenější kamarádka/kamarád: Musa a Timmy; moje nejoblíbenější filmy: sci - fi; miluju: vytváření nových vynálezů; nesnáším: nic; moje nejoblíbenější hudba: pop & jazz; moje nejoblíbenější boty: komfortní (luxusní)!; můj nejoblíbenější předmět: elektromagnetika; moje nejoblíbenější kouzlo: Leisrový paprsek

Tecna

5. června 2010 v 6:56 | Flowerinka
Je vílou technologie. Narodila se 16. prosince. Její záliby jsou objevování nových věciček, bádání a hraní videoher. Pochází z planety Zenith. Tecna je milá přátelská, ale její špatnou vlastností je, že nedává své city najevo. Má také ráda jednoho specialistu - Timmiho. Její pixinka se jmenuje Digit, a stejně jako Tecna má ráda technologické věcičky.
 
 

Reklama