Stella

Stelly nej ...

15. července 2010 v 8:58 | Flowerinka
moje nejoblíbenější jídlo: brambůrky; moje nejoblíbenější barva: zelená; moje nejoblíbenější koníčky: nakupování, nakupování a zase nakupování!; moje nejoblíbenější zvířátko: mám ráda všechna malá zvířátka... ; můj ideální kluk: moje láska Brandon... ; nejlepší přátelé: Bloom a Brandon!; moje nejoblíbenější filmy: komedie!; miluju : hmm... , nakupování??; nesnáším: všechno kromě nakupování... ; moje nejoblíbenější hudba: mám ráda od každého stylu hudby něco, protože ráda tancuju; moje nejoblíbenější boty: všechny, hlavně musí být co nejvíc v módě; můj nejoblíbenější předmět: my nějaký musíme mít? Asi Metamorphology; moje nejoblíbenější kouzlo: Měsíční paprsek!

O Stelle

15. července 2010 v 8:52 | Flowerinka
Tady Stella vypráví o sobě: Ahoj, já jsem Stella! Narodila jsem se 18. srpna a jsem ve vílím znamení mořská panna. Pocházím ze Solárie, je to krásná planeta plná Světla. Moji rodiče jsou Král Slunce a Královna Měsíce. Nebyli zrovna nejlepší na světě, ale to kvůli lordovi Valtorovi a hraběnce Cassandra., ale už se to všechno zase spravilo. Setkala jsem se s Bloom v Gardenii, zachránila mě před Trollem. Ale díky tomu jsme se seznámili. Ale ještě, že jsem Bloom našla, ona je nejmocnější vílou kouzelné dimenze. Moje síly se hodně vyvinuli, měla jsem několik mocí, Magix, Enchantix, až k Believixu. Od Enchantixu jsem se stala dobrou vílí ochránkyní. Ale nesnáším učení! Můj laskavý skřítek - Pixinka - je Amore, nejvíce romantická ze všech Pixinek.

Stella

5. června 2010 v 6:56 | Flowerinka
Je princeznou světla. Kouzlí s hvězdami, Měsícem a Sluncem. Stella pochází z království Solárie. Její rodiče spolu nežijí. Stella se narodila 18. srpna. Má ráda specialistu Brendona, který v první řadě hrál, že je princ Sky. M8 také svůj speciální prstýnek, který si může přeměnit na kouzelnou hůl a bojovat. Stella je jedináček. Ve škole Alfii ji učení moc nejde, ale jak víme z filmu, školu dodělala. Stella by se mohla stát módní návrhářkou, protože by v něčem onošeném ani starém pár týdnů nešla. Na svůj vzhled hodně bdí. Také byla v soutěži Miss Magix a vyhrála ji. Její nejoblíbenější barva je oranžová.
 
 

Reklama