Musa

O Muse

15. července 2010 v 19:22 | Flowerinka
Ahoj! Já jsem Musa a narodila jsem se 30. května. Narodila jsem se ve znamení Elfa! Pocházím ze země Melody, je to báječná planeta, kde hudba je skutečná královna! Zálibu v hudbě jsem zdědila po mích rodičích. Moje matka Matlin, je skvělá zpěvačka, a můj otec Ho - Boe, je neobyčejný bubeník! A nyní jsou mé dny velmy naplněny, nemám čas, protože musím chodit na hodiny zpěvu (Stala jsem se dobrou (správnou) vílou), ale tohle mě nezabrání k dennímu učení na svůj hudebí nástroj! Můj slepý bod? Riven, je to velmi komplikovaný kluk, který nutí mé srdce tlouct rychleji! Moje Pixinka, to může znít divně, ona je Melodie. Proč je to divné? To musíte zjistit, jinak mě neznáte, vůbec nic o mě nevíte.

Musy nej ...

15. července 2010 v 16:14 | Flowerinka
moje nejoblíbenější jídlo: speciality!; moje nejoblíbenější barva: žlutá; můj nejoblíbenější koníček: hraní & zpívání!; moje nejoblíbenější zvířátko: zlatá rybička; můj ideální kluk: Riven, ale jen když je v dobré náladě; moje nejlepší kamarádka/kamarád: Tecna a ... Riven (ale jen když je v dobré náladě); moje nejoblíbeněkší filmy: komedie a videoklipy; miluju: učení s mím novým instuktorem!; nesnáším: naštvaného Rivena; moje nejoblíbenější hudba: hip - hop, r&b, jazz, rock and classical music!; moje nejoblíbenější boty: tenisky; můj nejoblíbenější předmět: Hudební výchova(hudebka); moje nejoblíbenější kouzlo: Zvuková vlna!

Musa

5. června 2010 v 6:56
Je vílou hudby. Má ráda Rivena. A na pokoji ve škole Alfii bydlela s Tecnou. Má ráda specialistu Rivena. Narodila se 30. května. Pochází z planety Melodi. Její matka je slavná zpěvačka a její otec pianista. Prostě Musa byla od malička obklopována hudbou. Ráda hraje na hudební nástroje. Umí hrát na flétnu a elektrickou kytaru. Moc ráda pořádá se Stellou školní konzerty. Je tolerantní a milá. Musa se ráda baví s přáteli, proto je taky hodně společenská.
 
 

Reklama