Layla

O Layle

15. července 2010 v 19:13 | Flowerinka
Ahoj, Já jsem Layla! Narodila jsem se 15. června v Andros a moje vílí znamení je Chimera. Miluju tancování a sportování, a postavím se každému problému, před ničím nemám strach. Moji rodiče jsou král a královna Andros: hodně se o mě staraní, dokonce mě někdy i napomínají. U nich je na prvním místě etiketa (správné chování), ale já jsem proti nim úplně jiná, jsem spontální. Ale já si mám určovat, co budu dělat a proto jsem vždy v pohybu: nadruhou stranu, můj skřítek (Pixinka) Piff je velikánský spáč.

Laylyny nej ...

15. července 2010 v 16:01 | Flowerinka
moje nejoblíbenější jídlo: pasta!(je to něco jako špagety s nějakou hnědou omáčkou); moje nejoblíbenější barva: oranžová; můj nejoblíbenější koníček: sport!; moje nejoblíbenější zvířátko: koníčci ...; můj ideální kluk: Nabu ...; moji nejlepší přátelé: Flora a Nabu!; miluju: když plavu několik hodin!!; nesnáším: potionology; moje nejoblíbenější hudba: r&b, pop, hip-hop; moje nejoblíbenější boty: tenisky; můj nejoblíbenější předmět: těloctvik plný kouzel a hodiny tance; moje nejoblíbenější kouzlo: Morphix (Morfix)

Layla

5. června 2010 v 6:55 | Flowerinka
Layla je vílou Morfixu, což je růžová tekutina formující se podle příkazu Layly. Její druhé jménu je Aisha. Narodila se 15. června. Pochází z ostroa Androis, v Americe Tides, neboli odlivy. Její zálibou je sport. Její oblíbenou barvou je zelená. Má ráda Ophira. Její rodiče jsou král a královna Androsu. Ale na její koníček - sport - nejsou moc hrdí. Layla se jmenuje v italštině Aisha, ale v některých státech jí říkají Layla i Aisha.
 
 

Reklama