Flora

Flora - plážové obrázky

17. srpna 2010 v 8:02 | Flowerinka
fgf fgf

Flora ve 4. řadě - Believix, sophiex a Lovix

17. srpna 2010 v 7:57 | Flowerinka
fgf fgf fgf fgf fgf fgf

Flory nej...

15. července 2010 v 9:12 | Flowerinka
moje nejoblíbenější jídlo: doma uděláné dorty!; moje nejoblíbenější barva: růžová; moje nejoblíbenější koníčky: zahradničení!; moje nejoblíbenější zvířátko: motýlci... ; můj ideální kluk: Helia ... ; můj nejoblíbenější kamarád/kamarádka: Aisha a Helia!; moje nejoblíbenější filmy: romantické filmy ... ; miluju: hraní, kouzlení a sázení mých rostlinek!; nesnášim: nakupování se Stellou :-); moje nejoblíbenější hudba: reggae; moje nejoblíbenější boty: měkoučké pantofle!; můj nejoblíbenější předmět: přírodopis; moje nejoblíbenější kouzlo: Kopřivy obra!

O Floře

15. července 2010 v 9:05 | Flowerinka
Ahoj vílinky! Já jsem Flora. Narodila jsem se v v Linphee 1. března. A mé vílí znamení je Dryada. Nemůžu žít bez vůně květin a rostlin. Můj pokoj vypadá jako malá zahrada. Ráda se učím a chci být nejlepší ve všech předmětech! Ráda také vymíšlím a píšu básně a žádosti, hlavně pro Heliu. Helia je zvláští kluk, který vždycky stál při mě. Někteří říkají, že jsem stydlivá, a říká to obvzláště můj skřítek Chatta. Chatta je ale také hodně stydlivá. Kdo je skutečný stydlivka, ... to můžete hádat.

Flora

5. června 2010 v 6:54 | Flowerinka
Má strašně ráda přírodu a proto je taky vílou přírody. Narodila se 1. března. Její rodiče jsou král a královna Limphie. Flora má také svou sestru, která se jmenuje Růženka(v překladu). Má ráda Helia, který je specialistou až ve druhé řadě seriálu.
 
 

Reklama