Bloom

super Bloom

30. srpna 2010 v 17:38 | bloominka
__flashReplacement__

Bloominka, její pixinka a Sky

16. srpna 2010 v 19:37 | Flowerinka
fgf fgf fgf fgf fgf fgf

Bloom nej...

15. července 2010 v 8:42 | Flowerinka
moje nejoblíbenější jídlo: pizza; moje nejoblíbenější barva: červená; nejoblíbenější koníčky: čtení knih o kouzlech a vílách!; moje nejoblíbenější zvířátko: můj malý Kiko; můj ideální kluk: Sky; Moje nejlepší kamarádka/kamarád: Stella a ... Sky!; moje nejoblíbenější filmy: Romantické komedie; miluju: hraní s Kikou; nesnášim: únavu a ležení v posteli; moje nejoblíbenější hudba: pop hudba; moje oblíbené boty: pohodlný a stylový; můj nejoblíbenější předmět: potionology; moje nejoblíbenější kouzlo: Dračí plamen!

O Bloom

15. července 2010 v 8:34 | Flowerinka
Tento text, který je napsaný na oficiálních stránkách Winx clubu, je o Bloom.: Bloom o sobě vypráví. Narodila jsem se 10. prosince ve vílím znamení drak. Jsem z Gardenie na Zemi s Vanessou, mou matkou a Mikem, mím otcem. Jednou v parku jsem se setkala s vílou Stellou a nebezpečným trolem. Chtěla jsem bránit bránit blonďatou vílu, tak jsem z ničeho nic použila magické schopnosti, a od té doby se můj život změnil. Šla jsem do kouzelné školy Alfie. Hodně věcí se tak změnilo. Setkala jsem se se zlými Trix a bojovala jsem proti lordovi Darkarovi. Nakonec jsem zjistila, že jsem adoptovaná. Moji pravdiví rodičové jsou Marion a Oritel, královna a král Domina. Mám také sestru jmenuje se Daphne. Ala nežila jsem s ní dlouho. Přesto často přicházela a viděli jsme se v mých snech... Pak tady je Kiko, můj králíček a moje hezká kouzelnička Pixinka Klíčenka(Lockette). Nakonec jsem si pořídila další zvířátko, a tím je moje malá roztomilá ovečka.

bloom obrázky

14. července 2010 v 12:28 | bloominka


Bloom

5. června 2010 v 6:54 | Flowerinka
Je vílou ohně a je narozena ve znamení Draka. Narodila se v království Dominu, které bylo zníčeno zlými třemi čarodějkami. Její sestra Daphne Bloom poslala na Zemi do Gardenie, aby svou mladší sestřičku zachránila. O Bloom se v Gardeni starali její nepraví rodiče - Vanessa a Mike. Bloom má také svého domácího mazlíška králíčka Kiku. Bloom o své tajemné síle nikdy nevěděla a nezistila by o ní nic, kdyby nepotkala Stellu. Při setkání se Stellou se Bloomin život změnil. Bloom se vydala do Magixu, kde studovala na kouzelnické škole pro víly v Alfii. Na bytě ve škole bydlela s dalšími dívkami - Florou, Musou, Stellou a Tecnou a později s Laylou. Vytvořili spolu Winx club a konali dobro. Ve městě Magix je také škola pro kluky, neboli škola pro Specialisty. Bloom se od začátku první řady líbí princ Sky, který si na začátku hraje na panoše Brendona. Bloom se narodila 10. prosince. Bloom se stala jakousi vůdkyní Winx clubu. Bloom je květina.
 
 

Reklama