Červen 2010

Ankety

6. června 2010 v 6:49 | Flowerinka |  výsledky z anket
Tady vám vyjmenuju, které ankety zatím jedou na mém blogu: Jste rádi, že se Roxy přidala k Winx? Líbí se vám Layla? Už ste byli na opravdových Winx club stránkách? Kterou z Winx clubu ve filmu máš nejradši? Koho z Winx clubu ze čtvrtý řady máš nejradši?

Let

6. června 2010 v 6:32 | Flowerinka |  Winx club písničky
Let znamená otevřít oči a roztáhnout křídla. Toto je váha reality, žijeme s kouzely. Kouzelný svět každý sen má i svá tajemství. Sen jednoho dne mi probudil, viděl/a jsem, že se, stane něco krásně pohádkového. Neni snadné být zvláštní, a proto věřím v to, co nemohou vidět. Plny talent máš. Něco, co vás jednoho dne osloviví. Nebe dotýkám se, i hvězd. Musím prostě věřit, že v sobe něco kouzelného. Refrém: Let znamená otevřít oči a roztáhnout křídla. Toto je váha reality, žijeme s kouzely. Kouzelný svět každý sen má i svá tajemství. Sen jednoho dne mi probudil, viděl/a jsem, že se, stane něco krásně pohádkového. Život je cesta jako na horské dráze. Bojovat za to, co chcete zlepšit právomocně, naučit se být silnější, váza Sami jednoho dne mi Na ruku mou dej ruku svou, musíš mi prostě věřit, že v sobě něco kouzelného. oooooooo víla oooooooooo Chcete všichni býti přátelé, to jsou všichni za jednoho, jeden za všechny. Věříme v to, co děláme, nebudeme se nikdy vzdávat. Úsměv kamaráda tě vždycky vezme do fantazie. Srdce tedy bude jako květ vždycky vyhrávat. Víme, že byly silné, byly už skoro u konce. Vše, co musíš udělat, je létat. Refrém: Let znamená otevřít oči a roztáhnout křídla. Toto je váha reality, žijeme s kouzely. Kouzelný svět každý sen má i svá tajemství. Sen jednoho dne mi probudil, viděl/a jsem, že se, stane něco krásně pohádkového.

Enchantix

6. června 2010 v 6:20 | Flowerinka |  Winx club písničky
Enchantix. Svítící vila má prášek naděje. Kouzelný Enchantix. My jsme se právomocně přeměnili tajně na maximum. Já jsem neporazitelný. Jsem připraven jít. Kouzlo s enchantix. Světlo v tobě, tak krásné silné. Zvyšuji Energii. Konečně budu skutečnou vilou! Motýl. Tak jasně. Enchantix Svítící vila má prášek naděje. Kouzelný Enchantix. My jsme se právomocně přeměnili tajně na maximum. Já jsem neporazitelný. Jsem připraven jít. Kouzlo s enchantix. Světlo v tobě, tak krásné silné. Zvyšuji Energii. Konečně budu skutečnou vilou! Motýl. Tak jasně.

Čtvrtá řada seriálu

6. června 2010 v 6:15 | Flowerinka |  Winx club 4. řada
Čtvrté sezóně debutoval v Itálii 15. dubna 2009. Winx přijít na Zemi najít poslední víla Země, a aby se lidi věřit v kouzlo, aby mohli získat jejich Believix. Believix je nová transformace ve čtvrté sezóně, kdy jejich křídla jsou výkonnější a užitečnější. Oni mají další tři křídla, jakož i: Speedix (rychlost zvyšování), Zoomix (teleportace), a Tracix (druh cestování v čase). Když víla vydělá ji Believix, ona získá schopnost dělat někomu věřit v kouzlo. Pro skupinu Winx, nefungovalo to na začátku, ale to, aby lidé překonat své slabiny. Villans v této sezoně jsou "Wizards of the Černý kruh" (The Fairy Hunters). Ukradli kouzlo ze Země, aby lidé a občané neúctu to. Wizards potřeba Roxy, poslední víla Země, získat plný výkon. Ale, od někdy v sezóně roku, jejich cíl se přepne na Bílý kruh, magické kroužek, ve kterém víly ze Země byla v pasti. Roxy zprvu nevěřil, na víly, dokud Winx přišel a pomohl jí věří, a získat ji Believix stejně. Existují dva další nové transformace ve čtvrté sezóně. Za prvé je zde Sophiex. Je to moc nahoru od Believix, jako Charmix z druhé sezóny. Sophiex má moc pomoci životnímu prostředí, a tato transformace byl dán jim Věčný víly. Pak je tu Lovix, další mocnost až od Believix a používá se pro chladnější podnebí. Jeho budoucnost v americké televizi, je nejasný. A není známo, zda 4Kids získá v této sezoně. Nicméně, 1. března 2010 v Austrálii, kde upravená verze ze strany 4Kids bylo dříve uvedeno na sítě TEN 's Opečený TV a na Cartoon Network , anglická verze čtvrté sezóně provedené Cinélume premiéru na Boomerang , sestra kanál Kreslený sítě.

Informačně

6. června 2010 v 6:09 | Flowerinka |  výsledky z anket
Na těchto stránkách mám několik anket, až v nich bude hlasovat více než 30 lidí nebo anketa na těchto stránkách bude dýl jak dva a půl měsíce, tak zveřejním výsledky, pro které jste v anketách hlasovali. :-)

Webové stránky

6. června 2010 v 6:06 | Flowerinka |  Winx club
Autor Winx clubu - Iggino Straffi - založil internetové stránky pro Winx club. Stránky jsou v Angličtině, Italštině, Němčině, ... , ale bohužel v Češtině nejsou. Stránky najdete na adrese: www.winxclub.com . Na tuto stránku se může každý kdo má rád winx club zaregistrovat. Registrovat na winx club stránky se musíte pod pravím jménem, příjmením, datumem narození, bydlištěm, ... Na těchto stránkách se dozvíte různé novinky z Winx clubu, můžete si zahrát Winx club hry, ... - ale bohužel musíte umět angličtinu, němčinu nebo italštinu

Třetí řada seriálu

5. června 2010 v 6:58 | Flowerinka |  Winx club 3. řada
Dříve vykázán do Omega Dimension, Trix jsou schopny uniknout s Valtor, [čaroděj částečně zodpovědná za zničení domů říše Bloom, Domino. 6e se rozhodnou spolupracovat a plán na invazi do několika oblastí, v říše Magix a hledat pomstu na ty, kdo uvěznil je tím, že krade Magic poklady a napájecí zdroje každé z těchto sfér. Winx začnou jejich třetí rok v Alfea, učení o jejich jedinečné Enchantix transformace, získal sacrifing sami na někoho z jejich vlastní svět. V této sezoně Mirta transformuje do pohádky a pomáhá bránit Alfea.

Tecna

5. června 2010 v 6:56 | Flowerinka |  Tecna
Je vílou technologie. Narodila se 16. prosince. Její záliby jsou objevování nových věciček, bádání a hraní videoher. Pochází z planety Zenith. Tecna je milá přátelská, ale její špatnou vlastností je, že nedává své city najevo. Má také ráda jednoho specialistu - Timmiho. Její pixinka se jmenuje Digit, a stejně jako Tecna má ráda technologické věcičky.

Stella

5. června 2010 v 6:56 | Flowerinka |  Stella
Je princeznou světla. Kouzlí s hvězdami, Měsícem a Sluncem. Stella pochází z království Solárie. Její rodiče spolu nežijí. Stella se narodila 18. srpna. Má ráda specialistu Brendona, který v první řadě hrál, že je princ Sky. M8 také svůj speciální prstýnek, který si může přeměnit na kouzelnou hůl a bojovat. Stella je jedináček. Ve škole Alfii ji učení moc nejde, ale jak víme z filmu, školu dodělala. Stella by se mohla stát módní návrhářkou, protože by v něčem onošeném ani starém pár týdnů nešla. Na svůj vzhled hodně bdí. Také byla v soutěži Miss Magix a vyhrála ji. Její nejoblíbenější barva je oranžová.

Musa

5. června 2010 v 6:56 Musa
Je vílou hudby. Má ráda Rivena. A na pokoji ve škole Alfii bydlela s Tecnou. Má ráda specialistu Rivena. Narodila se 30. května. Pochází z planety Melodi. Její matka je slavná zpěvačka a její otec pianista. Prostě Musa byla od malička obklopována hudbou. Ráda hraje na hudební nástroje. Umí hrát na flétnu a elektrickou kytaru. Moc ráda pořádá se Stellou školní konzerty. Je tolerantní a milá. Musa se ráda baví s přáteli, proto je taky hodně společenská.